260 ACENTE ANTALYA’YA GELİYOR

260 ACENTE ANTALYA'YA GELİYOR

ORTADOĞU VE KUZEY AFRİKA’DAN 260 ACENTE ANTALYA’YA GELİYOR

 Körfez ülkelerinden 260 seyahat acentesi MENA Zirvesi kapsamında Antalya’da buluşacak.
Antalya turizmi için yeni alternatif pazar çalışmaları, turizm kaynak ülkelerinin çeşitlendirilmesi, çalışmaları kapsamında Körfez ülkelerinden 260 seyahat acentesi Antalya’ya geliyor.
Vali Münir Karaloğlu öncülüğünde Antalya turizmi için yeni alternatif pazar çalışmaları, turizm kaynak ülkelerinin çeşitlendirilmesi, turizmin 12 aya yayılması, nitelikli turistlerin ülkemize çekilmesi çalışmaları kapsamında büyük bir zirve yapılacak.
Orta Doğu ve Kuzey Afrika Ülkeleri Zirvesi (MENA), Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Başbakanlık Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı (TYDTA), Serik Belediyesi işbirliğinde, Türk Hava Yolları (THY) ve Rixos Hotels sponsorluğunda 27 Ekim-1 Kasım tarihlerinde Belek’te düzenlenecek.
Turizm ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesine dayalı söz konusu zirveye MENA ülkelerinin 30 farklı şehrinden 260 seyahat acentesi ile 40 gazeteci ve basın mensubunun katılımı planlanıyor. 28 Ekim Cuma günü Rixos Premium Belek Otel’de yapılacak zirve açılışının yanı sıra, 29 Ekim Cumartesi günü ikili iş görüşmelerinin yapılacağı B2B Programı’na tüm Antalya turizm paydaşları katılacak.

About Author

client-photo-1
Okul Turları

Comments

Bir Cevap Yazın