Alman ve Türk acente temsilcileri Türkiye turizmi için toplanıyor

Alman ve Türk acente temsilcileri Türkiye turizmi için toplanıyor

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ile Alman Seyahat Birliği (DRV); Türkiye ile Almanya arasındaki turizm ilişkilerini geliştirmek amacıyla İstanbul’da ortak bir Yönetim Kurulu Toplantısı düzenleyecek.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ile Alman Seyahat Birliği (DRV); Türkiye ile Almanya arasındaki turizm ilişkilerini geliştirmek amacıyla İstanbul’da ortak bir Yönetim Kurulu Toplantısı düzenleyecek. TÜRSAB ev sahipliğinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan toplantıda Türk – Alman ikili ilişkilerini geliştirmek yönünde atılacak adımlar ve iki kurumun birlikte hayata geçireceği faaliyetler görüşülecek.

Ortak Yönetim Kurulu Toplantısı öncesinde DRV Başkanı Norbert Fiebig ve TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy’un katılımıyla 23 Kasım 2016 Çarşamba günü, 19:00 – 20:30 saatleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda bir Basın Toplantısı düzenlenecek.

DRV Hakkında

Alman Seyahat Birliği (Deutscher ReiseVerband – DRV); Çin’in ardından dünyanın en çok turizm harcaması gerçekleştiren ikinci ülkesi durumunda bulunan Almanya’daki en büyük seyahat sektör çatı örgütü. DRV üyesi seyahat acentası ve tur operatörleri, Almanya’da gerçekleştirilen toplam satışların %85’ini gerçekleştiriyor.

About Author

client-photo-1
Okul Turları

Comments

Bir Cevap Yazın