Bodrum Moskova arası charter uçuşlar başlıyor

Bodrum Tanıtma Vakfı, 14-16 Mart 2017 tarihleri arasında Rusya Federasyonu’nun başkenti Moskova’da gerçekleşen 24. Moscow (MITT) International Travel & Tourism Fuarına katıldı. Fuarda kurulan Bodrum standında Bodrum Tanıtma Vakfı’nın Moskova temsilciliğinden Natalya Chernyavtseva, Maria Isiemina ve Bodrum Tanıtma Vakfı üyesi turizmciler, yaptıkları birebir görüşmelerle tanıtım çalışmalarını yürüttü.

Tez Tour, Coral Travel ve Anextour tur operatörleri ile gerçekleşen görüşmeler sonucunda Tez-Tour Yetkilileri, 2017 yılında Rusya’dan Bodrum’a Moskova-Bodrum-Moskova charter uçuşlarını “VIM-AVIA” (Vnukovo) ve “I Fly” havayolu şirketleri ile işbirliği çerçevesinde planlandığına işaret ederek 28 Nisan – 29 Ekim 2017 tarihleri arasında olmak üzere haftada 2 kere, salı ve cuma günleri Bodrum’a uçak göndereceklerini belirtti.

Coral Travel yetkilileri de ayrıca Moskova-Bodrum-Moskova charter uçuşlarının “Uralskiye Avialiniyi” (Domodedovo) havayolu şirketi ile işbirliği kapsamında 30 Nisan-15 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşeceğini, 30 Nisan- 29 Mayıs 2017 tarihleri arasında haftada 4 sefer, 29 Mayıs tarihinden sonra da haftada 6 sefer yapılacağını bildirdiler.

MÜCADELEYİ BIRAKMAYACAĞIZ

Dünyada eşi benzeri olmayan turistik bir destinasyon olan Bodrum’u tüm dünyanın tanıması için yoğun bir çaba içinde olduklarını ifade eden Bodrum Belediye Başkanı ve Bodrum Tanıtma Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kocadon, şunları söyledi: “Son gelişmelere baktığımızda; Moskova – Bodrum arası direkt uçuşların başlayacak olması, turizmcilerimizle birlikte yapmış olduğumuz mücadelemizin ve gönüllü çalışmalarımızın önemli bir örneğidir. Bundan böyle daha çok Rus turistin Bodrum’a gelmesini gönülden diliyoruz. Tüm dünyada yaşanan gerginliklere rağmen bizler asla pes etmeden, Bodrum olarak mücadelemizi elden bırakmayacağız. Mücadele etmeyip sadece eleştirmek kolay, elini taşın altına koymadan oturduğun yerden söylenmek kolay. Önemli olan artıyı ve eksiyi de görüp bundan olumlu bir sonuç çıkarmaya çalışmaktır. Benim ve Bodrum’a gönül verenlerle oluşturmuş olduğum ekip ruhu yalnızca bunu gerektirir. Bizim geleceğe umutla bakan kişilere ihtiyacımız var ki ancak o zaman doğru yolda yürüyebilir o zaman birlik beraberliği sağlayabiliriz.” dedi.

About Author

client-photo-1
Okul Turları

Comments

Bir Cevap Yazın