Disneyland Turları OkulTurları.org ayrıcalığı ile birçok ülkenin büyülü ve göz kamaştırıcı kültürünü rehber eşliğinde eğlenerek en iyi otellerde dinlenerek, size özel uygun fiyat garantisi ile tanımaya hazır mısınız?

disneyland-yurtdisi-okul-turlari

Büyük, küçük herkesin keyifle gezdikleri, kelimenin tam anlamı ile harikalar diyarının içinde gibi hissettiren Paris Disneyland genelde çocuklu ailelerin tercih ettiği bir yer olmanın dışında artık okul turları ve gezileri için de tercih ediliyor. Özel gruplar olarak gidilen Paris Disneyland öğrenciler için unutulmaz bir anı olmaktadır.

paris-disneylan-hakkında-bilgi

Paris Disneyland’ın İçi

Paris disneyland 2 parktan oluşmaktadır. Ayrıca öğrencilerin dinlenebileceği, enfes yemekler yiyebileceği restoranlarda park içerisinde mevcuttur. Park içerisinde 7 adet otel de yer almaktadır. Paris Disneyland Avrupanın en çok ziyaret edilen eğlence alanı seçilmiştir.

Disneyland dışında, öğrenci gruplarıyla gidilebilecek birçok yurtdışı destinasyonları mevcuttur. İspanya Barselona Madrid Turları, Benelüx Paris Disneyland Turları, Kıbrıs Turları, Almanya Berlin Düseldorf Frankfurt Turları, İtalya Roma Floransa Venedik Turları, İngiltere Londra Turları, Yunanisatan Selanik Balkanlar Turları, Prag Viyana Budapeşte Avusturya Macaristan Çek Cumhuriyeti Turları gibi yurtdışı seçeneklerinin olduğu okul turlarına size özel programlarla katılabilirsiniz.

Ayrıca OkulTurları.org sizlere bölüm hocalarının ve rehber öğrencilerin yardımıyla üniversitelerin bölüm, yurt, kütüphane, laboratuvar, atölye ve sosyal olanaklarını görebileceğiniz, yaşayacağınız şehiri yerinde tanıyarak kafanızdaki soru işaretlerini giderme şansı tanımaktadır. Birçok üniversiteye lise düzeyindeki öğrencilerle okul turları düzenleyebilirsiniz.

Disneyland Turları