Migros Süpermarketi denize taşıdı

Migros Süper Marketi Denize Taşıdı

Migros Süpermarketi denize taşıdı

Mavi yolculuğa çıkanlar Fethiye ve Göcek koylarında karşılarına çıkan Migros’u görünce şaşırıyorlar. 40 metrelik “Migros Deniz Market” süpermarketi denize taşıyarak bir ilke imza attı.

 

09 Temmuz 2016 Cumartesi – Birebir Migros mağazası formatında tasarlanan “Migros Deniz Market ” ,40 metrelik boyu, 172 metrekarelik satış alanı ve 2 bin 500 ürün çeşidi ile süpermarketi denize taşıyor. Migros Deniz Market, tüm deniz taşıtlarına hizmet vermenin yanında karayolu ile ulaşımı zor olan kıyı kasaba ve köy halkına da ulaşıyor.

Yaz süresince Fethiye ve Göcek koylarında bulunan deniz taşıtlarının yanı sıra karayolu ile ulaşımı zor olan köy ve kasaba halkının da ihtiyaçlarını karşılayacak olan Migros Deniz Market hizmete başladı.

Migros Deniz Market te paketli meyve, sebze, kavun, karpuz, et ve şarküteri ürünlerinden, taptaze günlük ekmeğine, tekstil ürünlerinden deniz malzemelerine ve sıcak yaz günlerinin en önemli ihtiyacı buza kadar 2.500 çeşit ürün Migros Mağazaları ile aynı fiyata satışa sunuluyor. Migros Deniz Market aynı zamanda deniz taşıtlarının en önemli gereksinimlerinden olan tatlı su ihtiyacını da karşılıyor.

Tüm banka kartları ile işlem yapılabilen “ortak ATM ” özelliğine sahip bankamatikten para çekebilmenin yanında fatura ödeme, para yatırma, bakiye sorgulama, nakit avans çekme gibi bankacılık işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde yapılabiliyor.

Dileyen müşteriler, Migros Deniz Marketin botları ile mağazaya getirilerek alışverişlerini kendileri yaparken, dileyen müşterilerde deniz taşıtlarına ya da bulundukları koya sipariş verebiliyorlar. En taze ürünlerin özenle seçilerek teslim edildiği Migros Deniz Market in lokasyonu, denizcilerin kullandığı aplikasyonlarla tam uyumlu olarak akıllı telefon ve tabletlerden anlık takip edilebiliyor.

Migros Deniz Market alışveriş yapan müşterilerine, doğanın korunmasına katkı sağlamak amacı ile alışveriş poşeti yerine bez çanta ile ürünlerini teslim ediyor. Özel tasarlanmış denizci kıyafetleri ve İngilizce bilen personelleri ile ayrıcalıklı hizmet sunan Migros Deniz Market, Eylül ayı sonuna kadar haftanın 7 günü 09:00-19:00 saatleri arasında Fethiye ve Göcek koyları arasında sefer yapacak ve her akşam 19:00 dan 22:00 ye kadar Fethiye Limanında hizmet vermeye devam edecek. ”

About Author

client-photo-1
Okul Turları

Comments

Bir Cevap Yazın