RUSYA’DAN ALANYA’YA İLK UÇAK CORAL’DAN

Moskova’dan Antalya Gazipaşa havalimanına sezonun ilk charter uçuşu ile gelen Coral Travel ve Sunmar misafirlerini Odeon Tours karşıladı.
Coral Travel ve Sunmar Tour’un 189 turist taşıyan Royal Flight’a ait Boeing 737-800 tipi uçağı bu yılın Moskova’dan Alanya’ya inen ilk uçağı oldu.
Rusya’dan Alanya’ya bu yılın ilk uçağı indi. Coral Travel ve Sunmar Tour’un 189 turistini getiren uçağı Odeon Tours Yer Hizmetleri karşıladı.
Tamamı Coral Travel ve Sunmar Tour’un yolcularından oluşan 189 kişilik misafir grubunun tercihleri Alanya bölgesindeki oteller oldu.”
Karşılama törenine Odeon Tours Yer Hizmetleri Genel Müdür Vekili Ozan Somaklar’ın yanı sıra, Gazipaşa Kaymakamı Nurullah Kaya, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Dehaoğlu, Gazipaşa Belediye Başkanı Adil Çelik, TAV Gazipaşa İşletme Koordinatörü Cengiz Aşıklı, Gazipaşa Havalimanı Müdürü Ömer Sözener, ALTİD Başkanı Burhan Sili ve ALTAV Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu tarafından karşılandı.
Odeon Tours, 26 Mayıs tarihine kadar her gün bir uçak, sonrasında her gün iki uçağı Gazipaşa’da karşılayacak. Odeon Tours Yer Hizmetleri Türkiye Genel Müdür Vekili Ozan Somaklar konuyla ilgili olarak şu bilgileri verdi:
“Gazipaşa Havalimanı’na bugün itibarı ile 1 ay boyunca, her gün 1 uçuş ile, haftada 1300 yolcumuz Moskova’dan iniyor olacak. Devamında bu sayının haftada iki uçakla, 2600 koltuğa çıkması üzere planlamalarımızı tamamladık. St.Petersburg kalkışlı uçuşlarımız ise 27 Mayıs itibarı ile başlıyor ve Gazipaşa’da haftada 3 uçağımızı karşılıyor olacağız. Ekim ayına kadar sürecek olan uçuşlarda toplam yaklaşık 55 bin yolcumuzu Gazipaşa’dan karşılamayı ve tekrar ülkelerine geri yolcu etmeyi planlıyoruz.
Hali hazırda partnerlerimiz Coral Travel ve Sunmar’dan tarifeli uçuşlarla tatil satın alan ve gelen misafirlerimizi karşılıyoruz. Rusya’dan gelecek toplam yolcularımızın %7’sini Gazipaşa’da karşılıyor olacağız. İlerleyen zamanlarda bu uçakların da sayıca artacağına inanıyoruz. Grubumuzca, Gazipaşa’ya şimdilik Moskova ve S.Petersburg’dan uçuşlar planlandı. Haziran ayı itibari ile 3 bölgeden daha ilave edebiliriz” dedi.

About Author

client-photo-1
Okul Turları

Comments

Bir Cevap Yazın