Sıcak tatil planlayan İsviçrelilerin Türkiye ilgisi

FESPO Zürich Turizm Fuarını değerlendiren Cengiz Haydar Barut; İsviçrelilerin Türkiye standına geniş ilgi gösterdiklerini belirtti.

29 Ocak 2017 Pazar – İsviçre’nin Zürich şehrinde 26-29 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilen Fespo Turizm Fuarı’na katılan Manavgat Side Turistik Otelciler Birliği Derneği Başkanı Cengiz Haydar Barut; tanıtımlara ara vermeden devam edeceklerini ifade etti.

İsviçre’nin en önemli turizm fuarı olan FESPO’yu ziyaret edenlerin soğuk havalardan bunaldıklarını, bir an evvel sıcak bölgelere gitme planlarını yapmak için bu Fuarı beklediklerini belirten Cengiz Haydar Barut; kaliteyi ilk sırada tutan bu ülkenin insanlarına aradıkları hizmeti bölgelerinde fazlasıyla bulmaları için konaklama tesislerinin hazır olduğunu söyledi.

Manavgat Side Turistik Otelciler Birliği Derneği’nin standında dağıtılan broşürleri inceleyenlerin karar verdikten sonra fuarda yer alan Turizm acentalarına yönlendirildiklerini, bazı otel temsilcilerinin de birebir satış yaptıkları aktarılan bilgiler arasında… Fespo Zürich Turizm Fuarı 29 Ocak tarihinde sona eriyor.

About Author

client-photo-1
Okul Turları

Comments

Bir Cevap Yazın