Erzurum Sivas Turu

GEZİLECEK YERLER Erzurum’da Ulu Camii, Üç Kümbetler, Çifte Minareli Medrese, Kongre Binası, Yakutiye Medresesi ve Aziziye Tabyası gezileri… Ünlü Oltu taşının işlendiği Taş han’ın görülmesi ve burada alışveriş imkânı. 2.Gün  Erzincan Sabah kahvaltımızın ardından Erzincan Girlevük Şelalesi’nde verilen mola sonrasında Sivas’a varış.Sivas’ta Güdük Minare, Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi, Gök Medrese, Çifte Minareli Medrese, Şifaiye Medresesi, Buruciye Medrese hakkında edinilen bilgiler ve bunlardan birinin gezilmesi.
TUR SÜRESİ Günübirlik
TUR TEMASI Erzurum Sivas Turu
ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
45 Kişide 5 Kişi Ücretsiz
1 gece konaklama.( 2 erli ve 3erli konaklama)
2 Sabah kahvaltısı. 1ncisi otobüste 8 çeşit menü tabağı 2ncisi otelde açık büfe
2 öğle yemeği 1.gün:Samsun terme pidesi,ayran,salata,garnitür,tatlı 2. gün amasya yöresel mutfağından menü +1 meşrubat
En İyi Restoranda Akşam Yemeği
D2 Belgeli Konforlu Yüksek Model Tur Otobüsü
Programda belirtilen geziler.
Kokartlı Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Seyahat esnasında sıcak soğuk ikramlar.
EXTRA HİZMETLER
Müze-ören yeri giriş ücretleri. Öğrenci ve öğretmenlere ücretsizdir…
Kişisel Harcamalar
BUNLARI UNUTMAYIN  TC numarası yazılı olan Nüfus cüzdanı.yürüyüş ayakkabısı, mevsimine göre şapka, bere, su kabı(matara-termos), güneş kremi, antibakteriyel jel, yağmurluk,küçük sırt çantası ,el feneri, fotoğraf makinesi, pil, yedek hafıza kartı ve şarj aleti, önerilir.

Erzurum Sivas Turu 1. Gün

Sabah saat 05.00’da hareket Otobüste verilecek sabah kahvaltısı ve keyifli bir yolculuğun ardından kaplıca olanaklarından yaralanma sonrasında Erzurum’da Ulu Camii, Üç Kümbetler, Çifte Minareli Medrese, Kongre Binası, Yakutiye Medresesi ve Aziziye Tabyası gezileri. Akabinde Ünlü Oltu taşının işlendiği Taş han’ın görülmesi ve burada alışveriş imkânı. Otelimize hareket. Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde.Xanadu Hotel/Erzurum

Erzurum Sivas Turu 2. Gün

Sabah kahvaltımızın ardından Erzincan Girlevük Şelalesi’nde verilen mola sonrasında Sivas’a varış.Sivas’ta Güdük Minare, Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi, Gök Medrese, Çifte Minareli Medrese, Şifaiye Medresesi, Buruciye Medrese hakkında edinilen bilgiler ve bunlardan birinin gezilmesi akabinde Abdi Ağa konağının ziyaret… Ankara’ya hareket. Gerekli molalarla Ankara’ya varis.

1

1. Gün

Sabah saat 05.00’da hareket Otobüste verilecek sabah kahvaltısı ve keyifli bir yolculuğun ardından kaplıca olanaklarından yaralanma sonrasında Erzurum’da Ulu Camii, Üç Kümbetler, Çifte Minareli Medrese, Kongre Binası, Yakutiye Medresesi ve Aziziye Tabyası gezileri… Ünlü Oltu taşının işlendiği Taş han’ın görülmesi ve burada alışveriş imkânı. Otelimize hareket. Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde.Xanadu Hotel/Erzurum

2

2. Gün

Sabah kahvaltımızın ardından Erzincan Girlevük Şelalesi’nde verilen mola sonrasında Sivas’a varış. Sivas’ta Güdük Minare, Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi, Gök Medrese, Çifte Minareli Medrese, Şifaiye Medresesi, Buruciye Medrese hakkında edinilen bilgiler ve bunlardan birinin gezilmesi akabinde Abdi Ağa konağının ziyaret… Ankara’ya hareket. Gerekli molalarla Ankara’ya varis.

Erzurum Sivas Fotografı
Erzurum Kongresi Binası
Erzurum Yakutiye Ulu Camii
Yakutiye Medresesi