Yurt içi okul turları ile eğitime katkı sağlayın!

Yurt içi okul turları ile eğitime katkı sağlayın!
Yurt içi okul turları ile eğitime katkı sağlayın!

Öğrencilerin ülkemizin doğal ve tarihi güzelliklerini öğrenmesi ve kültürümüz tüm detaylarına hakim olabilmesi adına birçok yurt içi kültür turları düzenlenmektedir. Yurt içi okul turları; ilkokuldan üniversiteye kadar düzenlenir ve tüm öğrencilere coğrafyamızın bilinmeyenlerini anlatabilmek için en güzel, öğretici ve eğlenceli fırsatlarından biridir. Okul turları sayesinde çocuklar ve gençler öğrendikleri bilgileri akıllarında somutlaştırarak kalıcı olmasını sağlar. Eğitimin en önemli ayrıntılarından biri olan somutlaştırma adımı da keyifli bir geziyle halledilmiş olur. Ayrıca merak edilen tüm konular hakkında öğrencilere keşif yapma imkanı da sunan yurt içi okul turları hem öğretmenler hem de öğrenciler için en faydalı eğitim şekillerinden biridir. Her yaştan, her sınıftan öğrenciler için farklı farklı formatlarda sunulan okul turları Ankara’dan İzmir’e, İstanbul’dan Nevşehir’e, Antalya’dan Muğla’ya, Rize’den Trabzon’a kadar birçok seçenek barındırır. Yurt içi okul turları ile tüm öğrencilerin eğitime ve öğretime olan bakış açısı da değişir. Klasik yöntemlerden bir süre sonra sıkılabilen öğrenciler bu tip projelerle derslere aktif katılım sağlar. Gezerek öğrenmek tüm gençlerin ufkunu açar. Ufku açılan her genç de eğitim ve öğretim konusunda kamçılanır, edindiği somut bilgiler sayesinde kendine olan güveni de artar.
Biz okulturlari.org olarak bütün eğitim gezilerimizi en detaylı şekilde planlayarak hem öğretici hem de eğlenceli programlarla sizlere yardımcı oluyoruz. Ekonomik açıdan da uygun olan turlarımız sayesinde öğrencilerinizi Türkiye’nin tüm güzelliklerini görmeye, sadece anlatımla değil de görerek, hissederek öğrenmeye katkı sağlıyoruz.
Öte yandan D2 belgeli yüksek konforlu araçlarımızla seyahat etmek hem sizin hem de öğrencilerinizin güvenini sağlayacak, konforlu bir yolculuk sayesinde tüm gezilerinizin de keyfini çıkarabileceksiniz. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı Gezi Yönetmeliği’ne uygun tur programlarımız sayesinde bölgeleri bilen bir ekiple beraber öğrencilere Türkiye’nin tüm güzelliklerini kaliteli bir hizmetle sunmamız da tercih edilme sebeplerimizden biridir. Tüm bunların yanı sıra konaklamalı turlarımızda da en iyi otellerde konaklayıp, en iyi restoranlarda yemeklerinizi yiyebileceksiniz. Eğer öğrencilerinize unutulmaz bir tur deneyimi yaşatmak, onları eğlenceli bir şekilde bilgilendirmek istiyorsanız tur programlarımıza bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Yurt içi okul turları ile eğitime katkı sağlayın!

Makale okulturlari.org’a aittir izinsiz  kopyalanması ve paylaşılması yasal suçtur.

About Author

client-photo-1
Okul Turları

Comments

Bir Cevap Yazın